Miło, że wpadłeś!
Poniżej lista kategorii
Po prawej - nasze kanały

Konkurs! Model do wzięcia! Zapraszam do zabawy!

MODELARSTWO OD PODSTAW

Konkurs! Model do wzięcia! Zapraszam do zabawy!

Model do wygrania

Witajcie moi mili! Na oficjalnym Fanpage’u bloga na Facebooku z dnia na dzień przybywa nowych obserwujących, grupa, która jest dla Was do publikowania własnych prac i dzielenia się doświadczeniami również dzielnie stawia pierwsze kroki!

Chciałbym z tego miejsca bardzo serdecznie Wam za to podziękować i z tej okazji, oraz zbliżających się Mikołajek, zaprosić do zabawy – konkursu, oczywiście z nagrodą w postaci modelu firmy Eudard z serii Profipack, czyli wzbogaconej o blaszkę i maski do malowania kół, w słusznej skali 1/48 🙂

Nagroda nie jest sponsorowana przez producenta, wyłącznym sponsorem jest blog Modelarski Świat. Parę fotek tego zestawu:

Oraz parę fotek znalezionych w sieci gotowego modelu z takiego zestawu:

Co trzeba zrobić aby przystąpić do zabawy

To bardzo proste, musisz:

  1. Lubić stronę Modelarski Świat na Facebooku!
  2. Dołączyć do grupy „Modelarski Świat – Grupa fanów modelarstwa i weatheringu”
  3. Opublikować post na w/w grupie, zawierający zdjęcia swojego ukończonego modelu lub tego, nad którym aktualnie pracujesz

To wszystko! Wygra ten, który w dniu 6 grudnia o godzinie 18 będzie miał najwięcej polubień pod swoim postem!

Liczą się tylko lajki całego posta, a nie pojedyńczych zdjęć w nim zamieszczonych. Oczywiście lajkujcie posty innych uczestników, tylko wtedy ta zabawa ma sens 😉 Te, które najbardziej się wam spodobają. W ten sposób sami uczestnicy wybiorą zwycięzcę. Liczy się każde kliknięcie Lubię To!, czyli również tzw. reakcje, gdyż Facebook je sumuje.

Ze zwycięzcą skontaktuję się osobiście, jeżeli odmówi przyjęcia nagrody lub będzie brak kontaktu z tą osobą w przeciągu 7 dni od pierwszej próby, nagroda powędruje do osoby, która w dniu ogłoszenia wyniku miała „drugie miejsce” w ilości lajków posta. Oczywiste jest więc, że zwycięzca będzie musiał udostępnić nam w prywatnej wiadomości dane osobowe niezbędne do wysłania mu nagrody (adres, telefon). Koszty przesyłki pokrywa Modelarski Świat.

Jeśli jesteś subskrybentem powyższych, wystarczy wrzucić coś na grupę 😉

Jeśli nie, dołącz! Na stronie są odnośniki, wystarczy kliknąć

Link do fanpage:

https://www.facebook.com/modelarski.swiat/

Link do grupy:

https://www.facebook.com/groups/fani.modelarstwa.i.weatheringu/

Jak możesz zwiększyć swoją szansę?

Przemyśl post, postaraj się zrobić ładne zdjęcia. Dodając ciekawy opis również zwiększysz swoją szansę na sporo lajków 😉

Możesz publikować wiele postów, w ten sposób zwiększasz szansę, że to właśnie Twój post zgarnie najwięcej polubień. Jeden warunek – jeden post = jeden temat. Nie umieszczaj kilku zdjęć tego samego modelu w osobnych postach!

Nie jesteś pewien, czy Twój model jest wystarczająco „dobry”? Nigdzie nie jest powiedziane, że to konkurs dla najlepszego modelarza. Możesz zrobić zdjęcie w ciekawej scenerii swojego modelu, lub opublikować ciekawy warsztat. To co wzbudzi największe zainteresowanie, dostanie lajki, a więc rośnie szansa 🙂

Lajkuj pracę innych, to chętniej się odwdzięczą 😉

Dopuszcza się zapraszanie i udostępnianie na swoich tablicach – jeśli masz znajomych, którzy mogą zainteresować się tematyką strony, możesz ich poprosić o dołączenie i polubienie Twojego posta. Jest to Twój wybór i Twoja chęć, a nie warunek.

*Oficjalny Regulamin:

a) Posty oczywiście w tematyce modelarskiej, zgodnej z regulaminem publikowania w serwisie modelarskiswiat. Posty niezwiązane z powyższym nie będą akceptowane.

b) konkurs trwa od momentu ogłoszenia w dniu 12.11.2017 do dnia 06.12.2017 do godziny 18

c) udział może wziąć każda osoba niezależnie od wieku, która lubi stronę Modelarski Świat na Facebooku oraz jest członkiem w grupie Modelarski Świat – Grupa fanów modelarstwa i weatheringu na której to publikować należy konkursowe posty.

d) wysyłka wygranej na koszt serwisu Modelarski Świat tylko na terenie Polski.

e) nagrodą jest model przedstawiony powyżej. Osoby, które nie wygrają nie mogą zgłaszać żadnych roszczeń z tego tytułu. Zwycięża post mający najwięcej polubień w momencie zakończenia konkursu.

f) Portal Facebook (firma Facebook) jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez Portal Facebook, ani z nim związany.

g) aby wziąć udział trzeba:

  • Lubić stronę Modelarski Świat na Facebooku!
  • Dołączyć do grupy „Modelarski Świat – Grupa fanów modelarstwa i weatheringu”
  • Opublikować post na w/w grupie, zawierający zdjęcia swojego ukończonego modelu lub tego, nad którym aktualnie pracujesz

h) „kradzione” zdjęcia nie swoich prac oznaczają dyskfalifikacje (jeśli właściciel udowodni, że to jego)

i) wszystkie informacje powyżej również są częścią regulaminu 😉

*wymagane przez facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline