fbpx

Konkurs modelarski „Mistrzostwa Modelarskiego Świata”

Konkurs modelarski „Mistrzostwa Modelarskiego Świata”

Konkurs modelarski
Witajcie Przyjaciele!
 
Wraz z rosnącą społecznością grupy fanów modelarstwa i weatheringu na Facebooku chciałbym ogłosić:

konkurs modelarski!!!

a właściwie marcowe „Mistrzostwa Modelarskiego Świata”, oczywiście z przymrużeniem oka 😉 . Przystąpić może każdy, kto chce podjąć się wyzwania.
 
Temat:

Najciekawsza relacja z budowy modelu

 

  • 1. Konkurs będzie trwał cały miesiąc kalendarzowy czyli marzec 2018. Start 01.03.18 koniec 31.03.18. Przez ten okres uczestnik demonstruje budowę swojego modelu na zasadzie prowadzenia fotorelacji+opisu dokonywanych postępów na „Modelarski świat – grupa fanów modelarstwa i weatheringu”.
  • 2. Warunkiem koniecznym jest zaczęcie relacji od pokazania nienaruszonych ramek jako początku, no i oczywiście końca w postaci zdjęć gotowego już modelu najpóźniej do końca marca! Wymagane jest aby przynajmniej przy pierwszym i ostatnim poście lub w nazwie albumu umieścić dopisek „konkurs marzec 2018”.
  • 3. Wyłonienie zwycięzcy będzie wyglądać następująco: po zakończeniu zabawy czyli wrzuceniu galerii końcowych waszych prac max do północy 31 marca, administracja Grupy wyłoni trzy najciekawsze w jej opinii propozycje, po czym Wy w ankiecie wybierzecie zwycięzcę.
  • 4. Oceniamy nie tylko efekt końcowy, ale przede wszystkim to jak ciekawy był prowadzony przez cały miesiąc warsztat/relacja. Tak aby szansę na wygraną mieli zarówno początkujący/średniozaaw./zaawansowani modelarze, gdyż liczyć się będzie oprócz wykonania – pomysł, kreatywność, zaangażowanie.
  • 5. Ciekawe i przemyślane opisy mogą znacznie wzbogacić galerię więc warto się postarać 🙂
  • 6. Nie ma ograniczeń co do typu modelu, skali, czy waloryzacji. Musi być jednak to model plastikowy lub kartonowy.
  • 7. Nie ma wymagań co do formy prowadzenia, każdy postęp może być publikowany w osobnym poście, jednak znacznie łatwiej oceniać będzie jeśli na początku założycie album, a każde kolejne zdjęcia i opisy pod nimi będziecie publikować dodając je do tego utworzonego wcześniej albumu. Jeśli ktoś nie wie jak taki album założyć, niech wyśle do mnie wiadomość prywatną a ja mu wyślę instrukcję. Przypominam, że wymagane jest aby przynajmniej przy pierwszym i ostatnim poście lub w nazwie albumu umieścić dopisek „konkurs marzec 2018”.
  • 8. Nagroda rzeczowa nie jest przewidziana z powodu braku sponsorów, natomiast poza nagrodą w postaci satysfakcji oraz motywującej zabawy, dla uczczenia zwycięzcy jest przewidziane miejsce na stronie internetowej www.modelarskiświat.pl w sekcji Galeria – zwycięski model otrzyma galerię ze specjalnym dopiskiem „ZWYCIĘZCA ŚWIATA MODELARSKIEGO MARZEC 2018” w kategorii najciekawsza fotorelacja + zdjęcie główne galerii ozdobione złotym medalem i dzięki temu nieprzemijalną chwałę po wsze czasy w internetach 😉
 
*Nasz mini konkurs modelarski tworzony jest z myślą zabawie i atmosferze koleżeństwa, wszelkie ewentualne spory i niedomówienia będą rozstrzygane wyłącznie przez administratora grupy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.