Miło, że wpadłeś!
Poniżej lista kategorii
Po prawej - nasze kanały

Sklep Modelarski Świat! Tak jest – wypływamy na szerokie wody!

MODELARSTWO OD PODSTAW

Sklep Modelarski Świat! Tak jest – wypływamy na szerokie wody!

sklep modelarski internetowy

Sklep modelarski to spełnienie naszych marzeń o łączeniu pasji z pracą. Drodzy czytelnicy i widzowie modelarskiego świata – Posiadamy już status firmy! Jesteśmy legalnie zarejestrowaną działalnością. Oczywiście nie zaprzestajemy rozwijania strony i poradników modelarskich. Strona www.modelarskiswiat.pl pozostaje wciąż odrębną witryną. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów, a chętnych do wsparcia nas w rozwoju nowej gałęzi serwisu o udostępnienie.

Sklep otworzysz klikając w poniższy odnośnik:
https://sklep.modelarskiswiat.pl

Dlaczego warto wybrać nasz sklep modelarski świat?

Najlepszy sklep modelarski online!

Jest to infografika z naszej stopki sklepu. Wszystkie informacje znajdziesz w sklepie.

Dla klientów nasz sklep modelarski ma specjalne programy rabatowe, oraz szansę na zgarnięcie fajnej nagrody co kwartał w ramach konkursu na tej stronie.

 • Super szansa
  • Specjalnie dla naszych klientów, co kwartał organizujemy konkurs – zabawę, w którym każdy ma szansę wygrać niebanalną nagrodę. Czasem będzie to ciekawy model, czasem ciekawe narzędzia, czasem specjalne kody rabatowe. Pierwsza edycja SUPER SZANSY – 16.09.2018, godzina 18:00
 • Rabat za opinie
  • Zrobiłeś zakupy w naszym sklepie? Gdy otrzymasz paczkę, wystaw opinię każdemu z produktów. Podziel się wrażeniami i zrecenzuj krótko produkt, używając formularza „opinia o produkcie” na stronie produktu w naszym sklepie internetowym. Dostaniesz za to kod rabatowy dający 5% zniżki do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepie, niezależnie od kwoty i asortymentu! A po nich znów możesz uzyskać 5% rabatu, dodając kolejne opinie!
 • Punkty lojalnościowe,
  • Punkty lojalnościowe to program dla klientów regularnie robiących zakupy w naszym sklepie internetowym. Za każdą wydaną złotówkę Nasz klient uzyskuje 9 punktów. Punkty zbierane są automatycznie po zrealizowaniu zamówienia, klient nic nie musi robić dodatkowo. Zapisują się one także po wylogowaniu się ze sklepu na koncie klienta. Jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się w Naszym sklepie i dokonać zakupów. Punkty naliczone są już od pierwszej wydanej złotówki!

Nasz asortyment uporządkowaliśmy z największą starannością. Po najechaniu kursorem myszy na kategorie, na samej górze sklepu, zobaczysz produkty szczegółowo sklasyfikowane. Wybierz interesującą cię dziedzinę, następnie skalę, narodowość, markę, itd.. Lub kliknij gdzieś po drodze, aby wyświetlić całość.

Menu sklepu z wygodną i dokładną nawigacją

 

Jedna odpowiedź

 1. Janek P. pisze:

  Mega sklep dobreceny i promocje. Dzieki wam oszczedzilem 30zeta , dzieki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline