Miło, że wpadłeś!
Poniżej lista kategorii
Po prawej - nasze kanały

Sklep Modelarski Świat: 5% rabatu dla klientów za dodanie opinii, 7% dla stałych.

MODELARSTWO OD PODSTAW

Sklep Modelarski Świat: 5% rabatu dla klientów za dodanie opinii, 7% dla stałych.

Czy wiesz, że w naszym sklepie możesz kupować ze stałym rabatem 5%, już od drugich zakupów? Sklep Modelarski Świat daje taką szansę znacznie wcześniej niż konkurencja, gdzie trzeba zbierać konkretne sumy na stały rabat. Wystarczy, że poświęcisz 5 minut po otrzymaniu każdej paczki, aby dodać opinię o produkcie który zakupiłeś. Nie chce Ci się szukać? Nie ma takiej potrzeby. Dostaniesz od nas e-mail z linkiem do zakupionego produktu i kodem rabatowym, który się uaktywni po dodaniu opinii. Jeśli zakupiłeś wiele produktów, wybierzemy max 3 z nich i wszystkie linki dostaniesz w mailu, podanym przy finalizacji zakupu.

Rabat goni rabat

Korzyść jest obustronna – Ty dostajesz rabat, my dajemy naszym klientom Twoją opinię. Ułatwi im to decyzję odnośnie ewentualnego zakupu produktu. Ty także lubisz czytać opinie prawda? Więc i Ty po raz kolejny zyskasz, jako nasz klient, gdy opinię wystawi ktoś inny. Czego wymagamy? Aby opinia była rzeczowa, a więc:

  • W przypadku modeli: daj znać ile jest ramek, czy są dodatkowe akcesoria jak metalowe części fototrawione, czy ciekawe dodatki. Opisz swoje pierwsze wrażenie.
  • W przypadku całej reszty: wyduś z siebie cokolwiek więcej niż „polecam, fajny produkt” 😉

Opinie trafiają do akceptacji przez naszego moderatora, który uaktywnia kod i sprawdza opinię pod kątem tego czy jest na temat i zgodna z powyższym.

Pełen regulamin i instrukcja dodawania opinii pod linkiem:

https://sklep.modelarskiswiat.pl/pl/i/Piatka-za-inboxa-regulamin/11

To jeszcze nie koniec Twoich korzyści – zyskaj stały rabat 7% bez warunków!

Aby wynagrodzić Twój trud, wiedz, że robiąc zakupy w poprzez sklep Modelarski Świat naliczane są specjalne punkty – po osiągnięciu ich liczby 13 500 co równa się wydanej W SUMIE kwocie 1500 zł w naszym sklepie (łącznie ze wszystkich zamówień wstecz), otrzymasz automatycznie stały rabat w wysokości 7%. Rabat nie sumuje się z innymi, ale jest stały, na cały asortyment. Nie będzie już potrzeby dodawania żadnych opinii.

https://sklep.modelarskiswiat.pl/pl/i/Punkty-lojalnosciowe-zbieraj-na-staly-rabat-7/15

Sklep modelarski świat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline