Miło, że wpadłeś!
Poniżej lista kategorii
Po prawej - nasze kanały

Konkurs czerwiec 2018 wygrywa Mirek Serba!

MODELARSTWO OD PODSTAW

Konkurs czerwiec 2018 wygrywa Mirek Serba!

Konkurs modelarski świat czerwiec 2018

Konkurs czerwiec 2018 czyli w konkurs aktywności członków grupy Modelarski Świat – Grupa fanów modelarstwa i weatheringu, zwycięża… Pierwsza osoba z rankingu Facebooka, ze względu na to, iż jakość treści którą włożyła do grupy spełniła oczekiwania chyba nie tylko nasze, ale wszystkich grupowiczów. A osobą tą jest Mirosław Serba.

Przykładowe posty Mirka w postaci pokazu slajdów:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Po krótce przypomnę zasady konkursu czytelnikom, którzy nie uczestniczą w naszej społeczności na Fb:

Wstęp:
Jako stosunkowo młoda grupa modelarska na Facebooku cieszymy się, że szybko rośnie liczba członków i popularność MŚ. Grupa jest miejscem, gdzie każdy może publikować i doceniając Wasze zaangażowanie, chcemy nagrodzić jedną z osób mających swój wkład w życie i rozwój grupy. Jednocześnie zmotywować członków, którzy jeszcze u nas nie publikują, do działania. Konkurs dotyczy więc aktywności na grupie.

Czas trwania: 09.06.2018 – 06.07.2018

Zasady wyłonienia zwycięzcy:
Jako administracja grupy posiadamy wgląd w statystyki i aktywności jej członków – to standardowa funkcja jaką daje nam Facebook. 
Statystykę Facebook mierzy na podstawie wielu czynników. To ile postów członkowie zamieszczają, ile ich posty mają wyświetleń, kliknięć (czyli de facto czy wzbudzają zainteresowanie), ale także tego czy komentują i lajkują zdjęcia innych użytkowników. 
Przy czym każda czynność ma swoją „rangę” do tej statystyki, a publikowane posty mają największą, bo kilkukrotną przewagę nad innymi czynnościami. 
Z pośród 10 najaktywniejszych w trakcie trwania konkursu osób, my tj. administracja grupy wyłonimy zwycięzcę. Analizując wasze aktywności i z pierwszej 10ki osób wybierzemy tą, która naszym zdaniem zasłużyła na zwycięstwo poprzez jakość włożonej treści w stosunku do miejsca w rankingu.

***UWAGA*** : Sprawdzamy aktywność za okres od soboty 9 czerwca do piątku 5 lipca, nie ma znaczenia aktywność użytkownika dotychczas. Każdy zaczyna z „zerowym kontem”

Mirosław włożył ogromną pracę aby zaprezentować bardzo ciekawe posty i poradniki, zadbał o to by były w tematyce grupy jak i oto, aby przysłużyły się one początkującym, niewtajemniczonym jeszcze w zaawansowane techniki modelarzom. Stronił od prób nabijania sobie aktywności linkowaniem stron, a zdjęcia dodawane na grupie były zawsze schludne i czytelne. Sami grupowicze także uznali jego wkład, nagradzając go sowitą ilością „lajków”, co dla Nas także jest sygnałem o słuszności tego wyboru.

Zaangażowanie godne podziwu

Dodatkowo muszę powiedzieć, że pomimo wielu kontrowersyjnych opinii jakimi został „obdarzony” konkurs czerwiec 2018 od samego początku, tak się ułożyło, że wszystkie najaktywniejsze osoby z rankingu trzymały również wysoki poziom, zwłaszcza jeśli chodzi o komentarze, zaangażowanie w pomoc innym i kulturę, i tak naprawdę potraktowanie ich jako przegranych było by dla nas ogromnym wyrzutem sumienia. Chciałbym wystosować szczególne podziękowania dla:

Patryk Manikowski

Szymon Pasternak

Sebastian Rzepecki

I uhonorować ich symbolicznym gestem w postaci kuponu na darmową wysyłkę na dowolny zakup w naszym sklepie, jeśli zechcą z niego skorzystać.

Bardzo wszystkim dziękuję i życzyłbym sobie, aby również i po konkursie nie spadło zaangażowanie, gdyż to WY tworzycie tą grupę i społeczność modelarską Modelarskiego Świata.

Konkurs czerwiec 2018 odbył się na naszej grupie dyskusyjnej na facebook’u dostępnej pod linkiem:

https://www.facebook.com/groups/fani.modelarstwa.i.weatheringu/

Przypominamy, że poprzednią edycję konkursu i finalistę przedstawialiśmy w artykule:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline