fbpx

Nowości Modellers World luty 2020

Nowości Modellers World luty 2020

W nowym roku ruszamy z kilkoma nowościami oraz jak zwykle z nowatorskim podejściem do produktów dla modelarzy. Jednak za nim o nich, chcemy na wstępie podziękować za niezwykle ciepłe przyjęcie naszej marki Modellers World, która wystartowała na rynku w połowie 2019 roku. Nie spodziewaliśmy się tak wielu pochwał i słów uznania, bo choć wiedzieliśmy, że tworzymy produkty premium, to wiedzieliśmy się, że nie będzie łatwo przebić muru do świadomości potencjalnych klientów. Jednakże dzięki Wam nasze produkty podbijają wszystkie sklepy w Polsce, a powoli także i na świecie. Dzięki, ogromne dzięki!

Modelarskie produkty dla wymagających

Pierwszą i chyba najciekawszą nowością są piaski modelarskie, dostępne w 3 gradacjach, choć bardzo uniwersalne. Na rynku są różnego rodzaju gotowe pasty do imitacji tekstur, błota, ziemi w wielu różnych odcieniach — jednakże ograniczają one modelarza do jednego, ściśle określonego użycia. My proponujemy zupełnie odmienne podejście i zrzucenie ograniczeń. Za pomocą piasku, pigmentów oraz kleju (MW: Pigment Cement, o którym niżej) można tworzyć nieograniczoną paletę różnych odcieni i konsystencji imitacji ziem, błota, rozbryzgów, czy najzwyklejszego piasku na modele, dioramy i winiety. Oczywiście nie jest to taki zwykły piasek, jaki można zebrać w ogrodzie… Nasz piasek jest głęboko oczyszczoną mieszanką ziaren o wielkości już od kilkunastu do kilkuset mikronów. Dzięki temu trzyma skalę i idealnie przyjmuje kolor pigmentu.

https://www.modelarskiswiat.pl/kategoria-produktu/piaski/

Pigment cement w nowej odsłonie

Kolejna nowość niejako nowością nie jest, gdyż produkt występował dotychczas w trzydziesto mililitrowych butelkach szklanych z pędzelkiem. Jednakże zdecydowaliśmy, że za niewiele więcej, damy niemal dwukrotnie więcej, a butelki wyciskane z wygodnym aplikatorem ułatwią zabawę z piaskami. Jest to uniwersalny klej transparentny po wyschnięciu o bardzo subtelnej linii krycia i doskonałej rozlewalności. W zależności jak dużo go zaaplikujemy do piasku, tak rzadkie lub gęste struktury możemy uzyskać: idealnie na błoto z pigmentami „muddy trail” lub „heavy european earth”. Klej położony bezpośrednio na podstawkę i obsypany piaskiem z „dirty field sand” lub wieloma innymi odda idealnie realistyczny piasek na drogę pod dowolny czołg.

https://www.modelarskiswiat.pl/produkt/pigment-cement-2/

Pigment Cement 50 ml

Specjalnie dla malujących pędzlem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest ogromna rzesza modelarzy malujących modele za pomocą pędzelków, specjalnie dla nich opracowaliśmy rozcieńczalnik do wodorozcieńczalnych farb akrylowych o fantastycznych właściwościach. Jest to gęsty rozcieńczalnik nadający farbie lekkości i delikatności, wydłużający i wygładzający pociągnięcia pędzla. Cierpliwe malowanie transparentnych warstw pozwala uzyskać efekt doskonale położonej farby, zbliżony do efektu malowania aerografem. Produkt nie zmienia właściwości koloru, wydłuża delikatnie czas schnięcia i pozwala na szybkie poprawki. Idealne uzupełnienie mokrej palety. Pięknie komponuje się z farbami popularnych marek jak Vallejo, Hataka, Ammo, AK, Citadel, Scale75, a nawet farbami Tamiya, Pactra i każdą, nielakierową farbą akrylową. Oczywiście jak to u nas, produkt w ciemnym, filtrującym UV szkle, z wygodną pipetą do precyzyjnego dozowania, nieco inną niż stosowaną dotychczas, bo od teraz na aluminiowym, wytrzymalszym gwincie.

https://www.modelarskiswiat.pl/produkt/leveling-thinner-for-brush-painting/

Leveling Thinner For Brush Painting

I dalej dla malujących pędzlem, którzy dbają o nie ze szczególną troską

Być może masz w posiadaniu pędzelki z drogiego, naturalnego włosia. Być może nie masz, ale dbasz, by wydane pieniądze nawet na najtańszy pędzelek nie wyrzucać w błoto przy każdym użyciu. Być może po prostu wiesz, że mycie pędzelków śmierdzącymi rozcieńczalnikami i rozpuszczalnikami to zabójstwo dla nich w perspektywie czasu. Dla Ciebie powstał nasz szampon do mycia i konserwacji pędzli, tych drogich, jak i tanich. Starannie dobrana receptura czerpiąca garściami z dziesiątek lat doświadczeń artystów malarzy, dbająca o to by włosie pozostało czyste, sprężyste i jędrne na lata. Aktywna piana, która wytwarza się przy rozcieraniu szamponu, wymywa farby akrylowe i olejne, a gdy już pozostanie idealnie czysta, wystarczy pozwolić jej zaschnąć na włoskach, by zabezpieczyła i wzmocniła włosie. Przy tym szampon jest dużo bardziej wydajny niż rozpuszczalniki, gdyż wystarczy kropla, by wytworzyć potrzebną ilość piany.

https://www.modelarskiswiat.pl/produkt/brush-care-shampoo/

Brush Care Shampoo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.