O mnie | Kontakt

Modelarstwo dla każdego

Przede wszystkim to poradnik dla początkujących modelarzy, ale będą tu systematycznie publikowane treści na szeroko pojęte tematy związane z modelarstwem plastikowym.  Przy okazji prac nad kolejnymi projektami zaprezentuję warsztaty modelarskie,  w trakcie których zobaczysz jakie stosuję techniki, jak się maluje modele, poznasz tajniki „weatheringu”, czyli szeroko pojętego, celowego nanoszenia śladów zużycia. Chciałbym, aby Modelarski Świat był miejscem przyjaznym zarówno początkującym modelarzom, aby pomóc im złapać bakcyla, jak i także, aby doświadczeni zapaleńcy mieli czego tu szukać. Aby wszyscy znaleźli inspiracje na kolejne projekty i mogli zaprezentować je na łamach serwisu.

Kim jestem?

czym jest serwis modelarski światNazywam się Michał Wiśniewski i jestem autorem tego serwisu, lub bloga jeśli wolisz. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz e-mail na adres: kontakt@modelarskiswiat.pl, lub wyślij wiadomość przez fanpage serwisu na Facebooku.

Zaprezentuj swoje modele!

A może Ty chciałbyś zaprezentować swoje prace, poznać opinie innych lub po prostu zasięgnąć porady doświadczonych kolegów? Koniecznie odwiedź stronę Modelarski Świat na Facebook’u – gdzie możesz pokazać zdjęcia swoich dzieł na Modelarskim fanpage’u (zapoznaj się z regulaminem publikowania postów). A może wolisz zostać anonimowy? Chciałbyś tylko pokazać model i zobaczyć reakcje, bez przedstawiania się całemu światu? Nie ma problemu 🙂

Jak być na bieżąco ?

Modelarski Świat jest responsywny – czyli przygotowany także pod tablety i smartfony – możesz wygodnie przeglądać gdziekolwiek zechcesz! Polub stronę na Facebooku, tam znajdziesz aktualne info o publikacjach i będziesz mógł na bieżąco śledzić nowości w modelarskim świecie. Jeśli masz profil na Instagram lub Google+, tam także będziesz informowany.
Sprawdź koniecznie kanał na Youtube – będą materiały video! Odpowiednie odnośniki do wyżej wymienionych serwisów znajdziesz w menu bocznym lub na dole strony jeśli przeglądasz ją na urządzeniu przenośnym.

MODELARSTWO OD PODSTAW

Inline
Inline