Miło, że wpadłeś!
Poniżej lista kategorii
Po prawej - nasze kanały

O mnie | Kontakt

MODELARSTWO OD PODSTAW

Modelarstwo dla każdego

Przede wszystkim to poradniki dla początkujących modelarzy, ale będą tu systematycznie publikowane treści na szeroko pojęte tematy związane z modelarstwem plastikowym.  Przy okazji prac nad kolejnymi projektami zaprezentuję warsztaty modelarskie,  w trakcie których zobaczysz jakie stosuję techniki, jak się maluje modele, poznasz tajniki „weatheringu”, czyli szeroko pojętego, celowego nanoszenia śladów zużycia. Chciałbym, aby Modelarski Świat był miejscem przyjaznym zarówno początkującym modelarzom, aby pomóc im złapać bakcyla, jak i także, aby doświadczeni zapaleńcy mieli czego tu szukać. Aby wszyscy znaleźli inspiracje na kolejne projekty i mogli zaprezentować je na łamach serwisu.

Kim jestem?

czym jest serwis modelarski światNazywam się Michał Wiśniewski i jestem autorem tego serwisu, lub bloga jeśli wolisz. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz e-mail na adres: kontakt@modelarskiswiat.pl, lub wyślij wiadomość przez fanpage serwisu na Facebooku.

Zaprezentuj swoje modele!

A może Ty chciałbyś zaprezentować swoje prace, poznać opinie innych lub po prostu zasięgnąć porady doświadczonych kolegów? Koniecznie odwiedź grupę Modelarski Świat – Fani Modelarstwa i Weatheringu na Facebook’u.

https://www.facebook.com/groups/fani.modelarstwa.i.weatheringu/

Jak być na bieżąco ?

Modelarski Świat jest responsywny – czyli przygotowany także pod tablety i smartfony – możesz wygodnie przeglądać gdziekolwiek zechcesz! Polub stronę na Facebooku, tam znajdziesz aktualne info o publikacjach i będziesz mógł na bieżąco śledzić nowości w modelarskim świecie. Jeśli masz profil na Instagram lub Google+, tam także będziesz informowany. Sprawdź koniecznie kanał na Youtube.

Odpowiednie odnośniki do wyżej wymienionych serwisów w prawym górnym rogu serwisu lub na dole strony jeśli przeglądasz ją na urządzeniu przenośnym.

Inline
Inline