fbpx

O firmie

Modelarstwo dla każdego

Chciałbym, aby Modelarski Świat był miejscem przyjaznym zarówno początkującym modelarzom, aby pomóc im złapać bakcyla, jak i także, aby doświadczeni zapaleńcy mieli czego tu szukać. Serwis jest bazą wyjściową części składowych firmy, ale to także blog. Tworzę poradniki dla początkujących modelarzy, treści na szeroko pojęte tematy związane z modelarstwem plastikowym. Przy okazji prac nad kolejnymi projektami prezentuję warsztaty modelarskie,  w trakcie których zobaczysz jakie stosuję techniki, jak się maluje modele, poznasz tajniki „weatheringu”, czyli szeroko pojętego, celowego nanoszenia śladów zużycia.

Kim jestem?

Nazywam się Michał Wiśniewski i jestem twórcą tego serwisu oraz marki Modellers World. Modelarstwo to zajęcie, która pochłonęło mnie od chłopięcych lat. Konsekwentnie rozwijam swoją pasję, z której powstał Modelarski Świat: świat, gdzie mogę łączyć hobby z życiem zawodowym. Tam gdzie jakość jest priorytetem, a wymówki nie wchodzą w grę.

Zaprezentuj swoje modele!

A może Ty chciałbyś zaprezentować swoje prace, poznać opinie innych lub po prostu zasięgnąć porady doświadczonych kolegów? Koniecznie odwiedź grupę Modelarski Świat – Fani Modelarstwa i Weatheringu na Facebook’u.

https://www.facebook.com/groups/fani.modelarstwa.i.weatheringu/

Jak być na bieżąco ?

Modelarski Świat jest responsywny – czyli przygotowany także pod tablety i smartfony – możesz wygodnie przeglądać gdziekolwiek zechcesz! Polub stronę na Facebooku, tam znajdziesz aktualne info o publikacjach i będziesz mógł na bieżąco śledzić nowości w modelarskim świecie. Jeśli masz profil na Instagram lub Google+, tam także będziesz informowany. Sprawdź koniecznie kanał na Youtube.

Odpowiednie odnośniki do wyżej wymienionych serwisów w prawym górnym rogu serwisu lub na dole strony jeśli przeglądasz ją na urządzeniu przenośnym.