Miło, że wpadłeś!
Poniżej lista kategorii
Po prawej - nasze kanały

Regulamin

MODELARSTWO OD PODSTAW

Zasady publikowania w Grupie Fanów Modelarstwa i Weatheringu:

Ponieważ serwis jako całość pomyślany został o dostępności dla społeczności w każdym przedziale wiekowym, w tym również dzieci, administrator stron i grupy FB udostępnia możliwości publikowania postów po uprzednim sprawdzeniu – tj, post pisany przez gościa, trafia do akceptacji przez właściciela strony. W ten sposób nie będą pojawiały się reklamy i spam, nieodpowiednie treści, niezwiązane z tematyką serwisu lub wulgarne itp. itd., ponieważ najzwyczajniej nie będą przez administratora publikowane.

Poniżej ogólne zasady w podpunktach.

  1. Szanujemy się wzajemnie i nie obrażamy. Tworzymy sympatyczną atmosferę. Nie używamy słów wulgarnych i powszechnie używanych za obraźliwe.
  2. Komentujemy posty innych osób, ale nie w sposób złośliwy, czy wyśmiewający. Wszelka krytyka powinna być konstruktywna, nie czepialska lub poniżająca. Jeśli jest jakiś problem z kimkolwiek, zgłaszamy to administratorowi.
  3. Możliwość komentowania publikacji na witrynie www.modelarskiswiat.pl, oraz serwisie Youtube, ma każdy użytkownik. Komentarze najpierw trafiają do zatwierdzenia przez administratora, więc te nie spełniające warunków regulaminu, nie zostaną upublicznione. W kwestii pozostałych komentarzy, postów i zdjęć na tablicy Facebook/Google+ dodawanych przez gości, administrator ma prawo do usuwania tych nie spełniających wymagań tego regulaminu.
  4. Jeśli chcesz coś wkleić poprzez Facebook/Google+/Instagram Modelarskiego Świata, pamiętaj, że nie będą publikowane treści niezwiązane z tematyką modelarską.
  5. Nie zamieszczamy w komentarzach, ani wiadomościach, reklam sklepów internetowych, czy stacjonarnych, nie linkujemy też stron www. Pytania typu „jaki polecacie sklep modelarski”, albo „polecam stronę….” również będą kasowane. Możliwość zamieszczania reklam i linków zewnętrznych ma tylko administrator witryn.
  6. Gości w wieku małoletnim oraz początkujących traktujemy z szczególną wyrozumiałością, ponieważ chcemy ich do hobby zachęcać, a nie zniechęcać. Dobieramy więc ostrożnie słowa w komentarzach pod pracami najmłodszych członków.

Regulamin ten powstał aby uniknąć chaosu i spamu na stronie. Nieprzestrzeganie go może skutkować banem czyli usunięciem z zarejestrowanych gości. Więcej o witrynie i jej misji możesz przeczytać klikając w ten odnośnik.

Inline
Inline